Знову дружба: Туреччина і Росія зняли одна з одної санкції

Знову дружба: Туреччина і Росія зняли одна з одної санкції

Документ підписано на зустрічі прем’єр-міністрів обох країн

Знову дружба: Туреччина і Росія зняли одна з одної санкції
Дмитро Медведєв та Бін Йилдирим
Фото government.ru

Туреччина і Російська Федерація підписали документ про взаємне зняття обмежень у торгівлі між країнами. Про це йдеться в повідомленні прес-служби російського уряду.

Повідомляється, що документи про взаємне зняття обмежень у торгівлі між країнами підписані за підсумками зустрічі прем'єр-міністрів двох країн Біна Йилдирима і Дмитра Медведєва.

Після завершення переговорів у присутності Дмитра Медведєва і Біна Йилдирима було підписано спільну заяву про двостороннє зняття обмежень у торгівлі. Документ підписали заступник голови уряду Росії Аркадій Дворкович і заступник прем'єр-міністра Турецької Республіки Мехмет Шимшек.

Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін на зустрічі з президентом Туреччини Реджепом Тайїпом Ердоганом 3 травня заявив, що відносини Росії з Туреччиною повністю відновилися після кризи. Тоді було заявлено про намір зняти взаємні економічні обмеження, при цьому залишались у силі обмеження поставок у Росію помідорів.

Стосунки між обома країнами охололи після збиття Туреччиною російського бомбардувальника Су-24, який порушив повітряний простір Туреччини.

З 1 січня 2016 року Росія ввела ембарго на поставки сільськогосподарської продукції з Туреччини. Потепління відносин між РФ та Туреччиною настало після того, як Ердоган вибачився перед російською стороною.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло