Захворіло у світі
95,051,894
Померло у світі
2,031,599
Вилікувалось у світі
52,352,854
Захворіло в Україні
1,163,716
Померло в Україні
20,869
Вилікувалось в Україні
871,196
Пенсії виплачуватимуть за місцем фактичного проживання

Пенсії виплачуватимуть за місцем фактичного проживання

Кабмін постановив відв'язати пенсії від місця приписки

Виплата пенсій та грошової допомоги здійснюватиметься за зазначеним у заяві місцем фактичного проживання одержувача в межах України. Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів від 17 травня 2017 року №334.

«Уточнено положення... у частині здійснення виплати пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання особи, зазначеним у заяві», – прокоментували документ у Секретаріаті Кабміну.

Як зазначили в Секретаріаті, таким чином, положення про виплати пенсій та грошової допомоги через поточні рахунки в банках приведено у відповідність до норм Закону України від 6 грудня 2016 року № 1774-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України».

Зазначений закон розширив повноваження Міністерства фінансів України щодо доступу до відомостей про фізичних осіб під час здійснення повноважень з контролю за дотриманням бюджетного законодавства в частині моніторингу достовірності інформації, поданої фізичними особами для нарахування та своєчасного і в повному обсязі отримання соціальних виплат, пільг, субсидій, пенсій тощо.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті