Україна заборонила транзит вантажів у Придністров’я через свою територію

Україна заборонила транзит вантажів у Придністров’я через свою територію

Рішення прийняв головний держінспектор ветеринарної медицини України

У Державній службі України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів підтвердили заборону на транзит через Україну вантажів, які направляються в невизнане Придністров'я.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Так, з 20 травня ц.р. пропуск транзитних вантажів через територію України, які направляються в невизнану Придністровську Молдавську Республіку, буде здійснюватися лише за умови узгодження з Національним агентством з безпеки харчових продуктів Молдови.

Дана вимога відповідає угоді про співробітництво в галузі ветеринарії країн СНД, яка передбачає співпрацю в галузі ветеринарної медицини виключно між Україною і Молдовою.

Відповідно до угоди, під час імпорту та міжнародного транзиту обов'язково завчасно оформляти дозволи центральних державних ветеринарних органів сторін, на території яких ввозиться і по території яких транспортується підконтрольний вантаж, а також погоджувати маршрут прямування.

Дія зазначеної угоди не поширюється на відносини з невизнаним Придністров'ям.

З метою забезпечення її виконання головний державний інспектор ветеринарної медицини України прийняв відповідне рішення. Воно відповідає вимогам Всесвітньої організації охорони здоров'я тварин, зазначає прес-служба.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті