Toyota здійснює перші кроки до інноваційного майбутнього

Toyota здійснює перші кроки до інноваційного майбутнього

Автовиробник застосовуватиме блокчейни для створення безпечних безпілотних автомобілів

В той же день, коли генеральний директор компанії Ford пішов у відставку, Toyota оголосила про свої майбутні кроки, які будуть здійснені для охоплення нової хвилі технологій.

Про це повідомляє TechCrunch

В той час, як Ford намагається наздогнати лідерів із виробництва автономних та електричних транспортних засобів, Toyota, здається, вже рухається до забезпечення цього автономного й електричного майбутнього. Разом з медіа-лабораторією MIT автовиробник залучив низку партнерів, які спеціалізуються на різноманітних аспектах технології блокчейнів (розподілена база даних, що слугує бухгалтерською книгою для всіх операцій , закладена в основу криптовалюти – біткоіна), щоб вивчити, як цю технологію можна застосувати в автомобільній промисловості.

Toyota представила ряд проектів, спрямованих на те, щоб допомогти користувачам освоїти автономні технології. Мова  про моніторинг та поширення інформації про безпеку окремих транспортних засобів, способах використання власниками автомобілів та скорочення випадків шахрайства.

«Для розробки безпечних та надійних автономних транспортних засобів можуть бути необхідними сотні мільярдів даних водіння автомобілів людьми, – сказав Кріс Беллінгер, головний фінансовий директор дослідницького інституту автовиробника Toyota.  – Блокчейни дадуть змогу збирати дані у власників транспортних засобів, менеджерів автопарків та виробників, щоб скоротити час для досягнення цієї мети. Тим самим підвищуючи безпеку, ефективність та зручність автономних технологій водіння».

Дослідницький інститут Toyota співпрацює одночасно з кількома розробниками блокчейнів. Німецька компанія BigchainDB, американсько-канадська Oaken Innovatitons, ізраїльський стартап Commuterz, американський Gem – кожен з них працює над створенням додатків у конкретній сфері, визначеній автовиробником.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті