«Укрпошта» запровадила знижки для військовослужбовців строкової служби

«Укрпошта» запровадила знижки для військовослужбовців строкової служби

НКРЗІ затвердила новий Порядок регулювання тарифів на універсальні послуги поштового зв’язку

НКРЗІ на засіданні 23 травня 2017 року затвердила нову редакцію Порядку регулювання тарифів на універсальні послуги поштового зв’язку.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Комісії.

Зміни розроблено на основі економічно обґрунтованих пропозицій «Укрпошти», апарат НКРЗІ підготував нову редакцію Порядку регулювання тарифів на універсальні послуги поштового зв’язку.

Оновлений документ передбачає зміну градації маси поштових відправлень, зокрема, зменшення з 7 до 5 позицій з відповідною зміною міжвагових коефіцієнтів. До того ж переглянуто розподіл постійної та змінної частини тарифу на пересилання в межах України посилки усередненої маси.

«Зазначені нововведення дозволять підприємству оптимізувати свої бізнес-процеси, сприятимуть економії витрат на обслуговування поштових відправлень, що збільшить доходність «Укрпошти» та надходження до держбюджету», – підкреслюється у повідомленні.

Враховуючи, що найбільшу частку пересилань простих листів масою до 20 грамів та поштових карток здійснюють військовослужбовці строкової служби, Комісія передбачила зменшення розміру коефіцієнту до базової величини тарифу для цієї категорії споживачів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті