Трамп просив американську розвідку заявити, що він не мав зв’язків з Росією

Трамп просив американську розвідку заявити, що він не мав зв’язків з Росією

Керівники розвідки відкинули це прохання як недоречне

Президент США Дональд Трамп звертався до директора Національної розвідки США Дена Коатса і глави Агентства національної безпеки (АНБ) Майкла Роджерса з проханням спростовувати існування будь-якої змови між його штабом і Кремлем у період виборчої кампанії, повідомляє The Washington Post з посиланням на колишніх і нинішніх співробітників.

Згідно з опублікованою інформацією, Дональд Трамп закликав керівників двох розвідувальних служб США публічно заперечувати будь-які докази зв’язку між його передвиборчою кампанією і росіянами.

Керівники обох агентств Ден Коутс і Майкл Роджерс відмовилися задовольнити прохання Дональда Трампа, оскільки вважали його недоречним, повідомляє видання.

Тим часом в адміністрації Трампа прокоментували цю інформацію.

«Білий дім не підтверджує і не спростовує необґрунтовані твердження, що базуються на незаконних витоках від анонімних осіб, – сказав представник Білого дому. – Президент зосередить увагу на своїх програмах, які він втілюватиме в життя, оскільки був обраний для цього американським народом».

Нагадаємо, у жовтні 2016 року влада США офіційно звинуватила Росію у зламі серверів американських партій, а також у втручанні в процес президентських виборів у країні. У Кремлі ці звинувачення назвали «нісенітницею».

10 грудня 2016 року ЦРУ дійшло висновку, що Росія втручалася в президентські вибори в США з метою допомогти Трампу здобути перемогу.

17 травня колишньому директору Федерального бюро розслідувань Роберту Мюллеру було доручено розслідувати можливі зв'язки між російським урядом і особами, залученими до виборчої кампанії Трампа в 2016 році.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло