Суд підтвердив банкрутство великого боржника банку «Дельта»

Суд підтвердив банкрутство великого боржника банку «Дельта»

ФГВФО не зміг зупинити банкрутство «Дніпрометалсервісгруп»

Окружний адміністративний суд Києва 17 травня відхилив позовні вимоги ФГВФО, який просив визнати недійсним і скасувати запис в ЄДРПОУ про державну реєстрацію припинення ТОВ «Дніпрометалсервісгруп».

Компанія «Дніпрометалсервісгруп» була ліквідована ще рік тому. Але це було невигідно ФГВФО, оскільки це один з найбільших позичальників Фонду – борг 3,64 млрд грн, відмічають у finclub.

ФГВФО навесні минулого року подав до суду, але програв. Окружний адмінсуд Києва 12 липня 2016 року відхилив позовні вимоги Фонду, а Київський апеляційний адміністративний суд 29 вересня підтримав це рішення.

Однак Фонду вдалося 26 січня 2017 року переконати Вищий адмінсуд частково задовольнити його касаційну скаргу – рішення попередніх інстанцій були скасовані, а справу направили на повторний розгляд. В ході повторного розгляду позиція суду виявилася незмінною.

«Суд встановив, що 6 листопада 2015 року Дельта Банк звернувся до ТОВ «Дніпрометалсервісгруп» із заявою про грошові вимоги з боржника щодо визнання кредиторських вимог Дельта Банку на 3,64 млрд грн, – йдеться у рішенні суду. – На момент внесення оспорюваного запису не було жодного судового рішення, яке б набрало законної сили, в тому числі щодо стягнення з ТОВ «Дніпрометалсервісгруп» заборгованості в сумі 2,1 млрд грн за рішенням Госпсуду Києва у справі № 910/16784/15, на яке посилається позивач».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло