Volkswagen робитиме для Китаю електрокари разом з місцевим виробником

Volkswagen робитиме для Китаю електрокари разом з місцевим виробником

За рік планується випускати не менше 100 тисяч авто

Volkswagen робитиме для Китаю електрокари разом з місцевим виробником
Фото facebook.com/VolkswagenUA

Між німецьким автовиробником Volkswagen AG і китайською компанією JAC Motors завершено переговори щодо створення спільного підприємства. На ці дії отримано схвалення з боку національного регулятора Китаю, після чого сторони підписали протокол про наміри. Дві великих автомобільних компанії будуть спільно працювати над створенням електрокарів.

Про це повідомляє Reuters.

Результатом переговорів і схвалення китайської влади стала домовленість про потенціал підприємства, який вимірюється випуском протягом року 100 тисяч автомобілів з електричними двигунами. Для реалізації такого амбітного плану в проект боку інвестують $740 млн (5,1 млрд юанів).

При цьому в Volkswagen відзначили, що найближчим часом вони планують завершити ряд певних адміністративних процедур і після цього буде дано старт усім необхідним роботам.

Volkswagen, який є найбільшим іноземним автовиробником у Китаї, пообіцяв швидко розробити цілий ряд електричних транспортних засобів, оскільки китайський уряд активно просуває цей сегмент як спосіб боротися з важким забрудненням повітря та смогами в більшій частині країни.

У Volkswagen вже є в Китаї спільні підприємства з FAW Group Corp і SAIC Motor Corp Ltd. Раніше глава Volkswagen Group China Йохем Хайцманн повідомив про плани компанії реалізувати в Китаї до 2025 року 1,5 млн автомобілів на так званих нових джерелах енергії (new energy vehicles), серед яких як чисті електрокари, так і гібриди. Заплановано випустити 400 тисяч штук до 2020 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті