Луценко: для вручення підозри суддям КС щодо сприяння Януковичу, недостатньо підстав

Луценко: для вручення підозри суддям КС щодо сприяння Януковичу, недостатньо підстав

Наразі слідство зосередилося на врученні підозр

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявляє, що на даний момент недостатньо підстав для вручення підозри суддям Конституційного суду України щодо сприяння узурпації влади колишнім президентом України Віктором Януковичем, передає Інтерфакс.

«Що стосується самих суддів, можливо, у ході допиту співробітників і керівників Міністерства юстиції ми отримаємо нові дані. На даний час мало бази для вручення будь-яких підозр власне суддям», – сказав генпрокурор в ході звіту у Верховній Раді, відповідаючи на питання депутатів.

Луценко нагадав про існування норми чинного законодавства, яка говорить про те, що будь-який суддя не несе кримінальної відповідальності за прийняті ним рішення.

«Крім того показання, які були дані на першому етапі декількома суддями Конституційного суду, були ними відкликані», – додав генпрокурор.
Він повідомив, що наразі слідство «зосередилося на оцінці дій за допомогою вручення підозри і подальшого обвинувального акта колишньому міністру юстиції, який своїм волюнтаристським рішенням ввів за допомогою друку і внесенням в реєстр Конституції, яка в той момент не діяла в Україні».

Луценко додав: «Якщо слідство встановить остаточно всі необхідні докази і пройде всі експертизи, цю справу також буде передано до суду, причому в найближчі місяці».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло