Генсек НАТО відвідає Україну в липні

Генсек НАТО відвідає Україну в липні

Окрім Столтенберга Україну відвідають члени Північноатлантичної ради

Генсек НАТО відвідає Україну в липні
фото Shutterstock

Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг і посли країн – членів Північноатлантичного альянсу в Брюсселі – відвідають Україну 9–10 липня, передає Інтерфакс-Україна.

«У політичному руслі, звичайно, НАТО постійно підтверджує суверенітет і територіальну цілісність України. Ще одним підтвердженням цього буде дуже високий візит Північноатлантичної ради... Це все посли країн НАТО в Брюсселі на чолі з генеральним секретарем НАТО. Візит в Україну відбудеться 9–10 липня, щоб відзначити 20-річчя особливого партнерства між НАТО і Україною», – сказав глава Представництва НАТО в Україні Олександр Вінніков на брифінгу в Харкові в середу.

Він також відзначив високий рівень підтримки України з боку НАТО, який спостерігається після початку агресії РФ.

«Я б хотів сказати, що з початку агресії Росії проти України підтримка НАТО України вийшла на безпрецедентно активний рівень. Це підтримка, як політична, так і практична. У практичному плані альянс збільшив свою підтримку через цілий ряд програм – як трастових фондів, так і програм підвищення кваліфікації і потенціалу (як, наприклад, програма професійного розвитку), а також через команду радників, які знаходяться в Києві та працюють безпосередньо з дуже багатьма українськими інститутами. Ці всі проекти минулого року були пов'язані однією програмою, яка називається «Комплексна програма допомоги Україні». До неї входять понад 40 проектів у 13 областях, в тому числі програма професійного розвитку», – сказав Вінніков.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло