У Конгресі США вимагають інформації про відмивання Deutsche Bank $10 млрд російських грошей

У Конгресі США вимагають інформації про відмивання Deutsche Bank $10 млрд російських грошей

Кредити, видані німецьким банком Трампу, могли «бути гарантовані урядом Росії»

У Конгресі США вимагають інформації про відмивання Deutsche Bank $10 млрд російських грошей
фото Shutterstock

П’ятеро демократів в Комітеті з фінансових послуг Палати представників  запросили в Deutsche Bank AG внутрішні звіти про проведення розслідування щодо так званих «дзеркальних» торгових операцій в Росії, здійснених у 2011-2015 рр., які дозволили клієнтам Deutsche Bank вивести з Росії $10 млрд.

Про це пише Bloomberg.

Демократи також вимагають, щоб банк надав звіт про внутрішнє розслідування ділових відносин Трампа з банком, згадки про які спливають у ЗМІ.

Парламентарії написали лист із проханням до банку надати документи, чи кредити, видані Дональду Трампу за багато років до того, як він балотувався в президенти, «були гарантовані урядом Росії, чи були якимось чином пов'язані з Росією». Deutsche Bank відмовився коментувати цей лист.

Банк надав понад $300 млн кредиту Трампу та членам його сім’ї, на гольф-курорт у Флориді, готель у Вашингтоні та вежу в Чикаго.

Демократи зараз становлять меншість у Конгресі, тому не можуть змусити банк розкрити інформацію.

Наразі не ясно, чи поділяє Джеб Хенсарлінг, голова комітету, інтерес своїх колег в цьому питанні – коментар виданню він не надав.

Та сама група демократів вимагала в березні, щоб Хенсарлінг провів слухання щодо ситуації з «дзеркальними угодами», котрі проводилися через рахунки банку в Росії. Однак жодних слухань так і не було заплановано.

Схема дзеркальної торгівлі дозволила багатим клієнтам банку в Москві конвертувати рублі в західну валюту шляхом одночасної купівлі-продажу акцій на публічних торгах, з’ясувало розслідування.

Демократи нагадали, що Deutsche Bank уже сплатив $6 млрд у вигляді штрафів і пені регулюючим органам США, починаючи з 2015 року.

Нагадаємо, екс-керівники Deutsche Bank сплатять компенсацію за репутаційні збитки. Угоду буде підписано в найближчі місяці.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло