Німеччина збільшила експорт в Україну на 29%

Німеччина збільшила експорт в Україну на 29%

Україна знову почала сприйматися як ринок з потенціалом до зростання

Експорт Німеччини в Україну в І кварталі 2017 року збільшився порівняно з аналогічним періодом минулого року майже на 29% і в абсолютних цифрах склав 1,1 млрд євро. Про це повідомляє DW.

«Важкий процес реформ в Україні почав себе окуповувати», – зазначив голова Східного комітету німецької економіки Вольфганг Бюхель.

Він пояснив це зростання тим, що Україна знову почала сприйматися як ринок з потенціалом до зростання. Крім збільшення німецького експорту в Україну збільшився майже на 6% також і імпорт української продукції в ФРН, повідомив Бюхель.

Всього, за даними Східного комітету німецької економіки, експорт ФРН до країн Східної Європи збільшився в І кварталі нинішнього року на 20%, до 14,8 млрд євро. Імпорт в Німеччину з країн Східної Європи зріс на 27,6%, до 16,6 млрд євро.

Як зазначив Бюхель, причиною такого зростання стала перш за все активізація торгівлі з РФ. Експорт в РФ з ФРН виріс майже на третину, або на 1,5 млрд євро, а імпорт з Росії – на 35%, або на 2,1 млрд євро.

«Не дивлячись на санкції, Росія знову стала двигуном торгівлі Німеччини зі Східною Європою», – зазначив Бюхель. Він очікує, що за підсумками всього 2017 року експорт ФРН до РФ виросте приблизно на 10%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло