Прибутки Lenovo впали на 41% за останній квартал

Прибутки Lenovo впали на 41% за останній квартал

Проте акції компанії піднялись на 5,1%

Китайська компанія Lenovo Group, найбільший виробник персональних комп’ютерів, у четвер заявила, що повернулась до прибутків через рік, після того як її поставки ПК впали на нижчій рівень ніж на загальному ринку. Про це повідомляє Reuters.

Прибуток сягнув $535 млн за рік по березень проти чистої втрати у розмірі $128 млн минулого року та перевищивши середні прогнози аналітиків Thomson Reuter Poll на $24 млн.

Зниження стало результатом виходу на ринок смартфонів та планшетів. За слова дослідника Gather, світові поставки ПК впали на десятий квартал підряд у січні-березні, і вперше знизились з 2007 року до 63 мільйонів одиниць.

В Lenovo щорічні поставки впали на 1% у порівнянні з падінням ринку на 3%, при чому доля ринку виросла на 0,4% і склала 21,4% Прибуток від ПК та смарт-пристроїв, що складає 70% від загалу, впав на 2%.

 «Не дивлячись на ринкові умови, які будуть залишатись складними короткочасній перспективі. Компанія вийшла з більш сильною організацією, яка дозволяє орієнтуватись на клієнтів і більш привабливим портфелем продуктів у всіх наших компаніях», –  сказав генеральний директор компанії Ян Юанцин.

За останній квартал прибуток впав на 41%до $107 млн проти $180 млн за аналогічний період минулого року. Виручка зросла на 5% – до$ 9,58 млрд у порівнянні з минулорічним показником у $9,13 млрд

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті