Кличко – про підвищення цін на проїзд: частину витрат бере на себе місто

Кличко – про підвищення цін на проїзд: частину витрат бере на себе місто

«Київпастранс» потребує дотацій на 448,8 млн грн

Вартість проїзду у столичному комунальному наземному транспорті і метро збільшиться лише на гривню, оскільки частину витрат бере на себе місто.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко на початку засідання Київради, повідомляє його прес-служба.

Щодо необхідності розглянути та ухвалити проект рішення Київської міської ради про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік, мер Києва зазначив: «Щоб забезпечити безперебійну діяльність підприємства «Київпастранс», є необхідність у наданні йому дотації у сумі 448,8 млн грн».

Він підкреслив, що йдеться, у першу чергу, про кошти на виплату зарплати працівникам та інші першочергові витрати.

«Ви знаєте, що ми плануємо підвищення вартості проїзду в комунальному наземному транспорті та метро на 1 грн. Але ці кошти не дотягують навіть до собівартості проїзду. Тому, щоб не класти весь тягар від підвищення цін на проїзд на киян, частину витрат бере на себе місто», – резюмував Віталій Кличко.

Нагадаємо, 26 квітня Вищий господарський суд України розглянув справу щодо «Укррослізингу» та ухвалив рішення не на користь «Київського метрополітену», лише частково задовольнивши касаційну скаргу підприємства. Суд відмовив «Укррослізингу» у задоволенні позовних вимог щодо стягнення 42 млн грн пені. В іншій частині рішення попередніх інстанцій суд залишив без змін.

16 березня рахунки підземки були заарештовані відповідно до рішення Київського апеляційного госпсуду. Останній зобов’язав виплатити на користь ТОВ «Укррослізинг» майже 2 млрд грн по договору від 2009 року на поставку 100 вагонів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло