Одеська ОДА підписала меморандум про залучення $80 млн інвестицій

Одеська ОДА підписала меморандум про залучення $80 млн інвестицій

Компанія Kness Group зобов’язалася побудувати у регіоні три сонячних електростанції

Одеська облдержадміністрація підписала меморандум про співпрацю з енергетичним холдингом Kness Group, який займається будівництвом і обслуговуванням сонячних електростанцій.

Як передає «Інтерфакс» із посиланням на прес-службу Одеської ОДА, згідно з домовленостями між облдержадміністрацією та Kness Group, за рік у регіоні мають побудувати та здати в експлуатацію в Арцизькому та Окнянскому районах три сонячних електростанції загальною потужністю 86 МВт електроенергії.

«У проект буде залучено понад $80 млн від українських, американських і європейських інвесторів», – підкреслюється у повідомленні.

«Ми очікуємо, що в результаті реалізації проекту будівництва трьох сонячних електростанцій в Одеській області буде створено 40 нових постійних робочих місць. До будівництва електростанцій також буде залучено ще близько 500 фахівців на тимчасовій основі. І це в сільській місцевості, де не завжди можна знайти роботу «, – цитує прес-служба слова глави облдержадміністрації Максима Степанова, який зобов'язався сприяти в оформленні відповідних земельних ділянок, в питаннях підключення до мереж, а також допомоги з документацією.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло