Головний конкурент Uber пропонує поїздки на розкішних таксі

Головний конкурент Uber пропонує поїздки на розкішних таксі

Lyft намагається нічим не поступатись сервісам Uber

Головний конкурент Uber пропонує поїздки на розкішних таксі
Фото Shutterstock

З 25 травня компанія Lyft запускає службу таксі класу люкс під назвою Lyft Lux та Lyft Lux SUV у Нью-Йорку, Лос-Анджелесі, Чикаго, Сан-Франциско та Сан-Хосе. Сервіс буде прямим конкурентом Uber Black, який пропонує клієнтам опцію замовлення поїздки у розкішному чорному автомобілі зі шкіряним салоном. Це може бути, наприклад, BMW X5, Cadillac Escalade або Lincoln Navigator. Єдиною відмінністю між Luх та Lux SUV є те, що у позашляховиках можуть розміститись не менше шести пасажирів. Про це повідомляє The Verge. 

Компанія дала можливість водіям самим очолити цей сервіс та навіть перерахувала стартові міста на сторінці свого офіційного сайту Help Page,  але фактично не розпочала цю опцію до 25 травня. Минулого року, компанія запровадила Lyft Premier, щоб конкурувати з Uber Select. Обидва сервіси пропонують розкішні пікапи (не обов’язково чорного кольору) за більш високу ціну.

Із запуском цих двох сервісів високого рівня стає очевидним, що компанія Lyft намагається зрівнятись з Uber.  На сьогодні, головною різницею між цими двома компаніями , стосовно типів поїздок, які вони пропонують, є більша доступність Uber для людей з інвалідністю, в той час як аналогічний сервіс у Lyft треба замовляти за добу.

Нагадаємо,компанії Lyft та Waymo вирішили об’єднати зусилля і підписали угоду про співпрацю у сфері створення безпілотних автомобілів, в той час як Uber вже здійснив перші спроби запуску безпілотних авто на дороги США. Втім, після першої аварії компанія призупинила випробування безпілотних авто. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло