Waymo та Lyft починають активну співпрацю

Waymo та Lyft починають активну співпрацю

Компанії об’єднають зусилля у сфері запуску безпілотних авто

Waymo та Lyft починають активну співпрацю
Фото Waymo

В той час як точиться справжня боротьба за першість на ринку безпілотних автомобілів, компанія Waymo, яка працює під керівництвом дочірньої компанії Google та стартап Lyft (конкурент Uber), вирішили об'єднати зусилля і підписали угоду про співпрацю. Про це повідомляє NewYorkTimes.

Про угоду, на умовах анонімності, повідомило двоє людей. За їх словами, угода вимагає від компаній спільної роботи щодо впровадження безпілотних технологій транспортних засобів в основний потік через пілотні проекти.

Waymo та Lyft підтвердили інформацію. Речник Lyft сказав: «Waymo має найкращі в своєму роді технології, і співробітництво з нами прискорить реалізацію нашого спільного бачення покращення життя з найкращим у світі транспортуванням».

«Бачення компанії Lyft і прагнення покращити систему транспортування в містах допоможе безпілотним технологіям Waymo охопити більше людей і більше міст», – повідомив представник Waymo.

Партнерство підкреслює нестійкий характер взаємовідносин у секторі роботизованих автомобілів. Від технологічних компаній до автовиробників та виробників комплектуючих, десятки гравців намагаються «урвати ласий шматочок» ринку безпілотних авто, який, на загальну думку, скоро стане багатомільярдною галуззю.

Нагадаємо, за першість в галузі безпілотних автомобілів змагається і компанія Apple, чиї автомобілі-«безпілотники» вже були помічені на дорогах Каліфорнії. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті