НБУ: ПриватБанк буде готовий до продажу через три-чотири роки

НБУ: ПриватБанк буде готовий до продажу через три-чотири роки

Банк готують до часткового входження приватного інвестора

Національний банк вважає, що ПриватБанк буде готовий до продажу через три-чотири роки, повідомив директор департаменту фінансової стабільності НБУ Віталій Ваврищук. Про це повідомляють Українські Новини.

Ваврищук ще раз наголосив на правильності і законність дій держави з точки зору входження в капітал найбільшого банку і проведення процедури bail-in.

Також Ваврищук повідомив, що на сьогодні етап очищення банківської системи вже фактично завершено, тому не варто очікувати «падіння» великих банків. Однак триває перевірка найменших банків, яким належить частка менше 2% активів всієї банківської системи.

«Частина цих банків може не впоратися з потребою в докапіталізації, проте їх питома вага для всього ринку невелика, тому їх потенційне виведення з ринку ніяк не вплине на стабільність усієї банківської системи», – повідомив він.

Уряд за пропозицією НБУ і акціонерів ПриватБанку 18 грудня 2016 року ухвалив рішення про націоналізацію фінустанови, внаслідок чого держава отримала 100% у його капіталі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті