Мера Кишинева арештували за підозрою в корупції

Мера Кишинева арештували за підозрою в корупції

В разі доведення провини йому загрожує до 7 років за гратами

Мера Кишинева арештували за підозрою в корупції
фото Спутник Молдова

Мера Кишинева Доріна Кіртоаке арештували офіцери Національного центру по боротьбі з корупцією за підозрою в махінаціях при облаштуванні платних парковок. Мера затримано на три доби для з’ясування подальших деталей справи. Про це передає молдовське видання Moi.md.

За даними видання, 38-річного Кіртоаке доставили в НАЦ після чотиригодинних обшуків у мерії.

«Мера Кишинева затримали у справі про платні парковки», – заявила представник антикорупційного центру Анжела Старинська.

За даними видання, правоохоронці встановили, що Кіртоаке дав розпорядження віце-меру столиці підписати контракт із фірмою Eme Parkleitsystem Gmbh, щоб впровадити проект платних парковок у Кишиневі. При цьому дозволу міської ради на підписання контракту отримано не було. Кіртоаке затримали на 72 години, оскільки запідозрили його в отриманні вигоди від підписання контакту.

Відразу після того, як Кіртоаке вивели з робочого кабінету, він заявив пресі, що не має наміру робити ніяких заяв.

«Поки що не роблю ніяких заяв», – сказав мер.

Перед будівлею антикорупційного центру зібралися кілька прихильників Кіртоаке.

«Укрінформ» повідомляє також, що компанія EME PARKLEITSYSTEM GmbH стала переможцем тендеру в результаті домовленості з чиновниками мерії і бізнесменом Олександром Пінчевським, який, згідно з матеріалами слідства, був тіньовим керівником цього проекту.

Якщо провина мера буде доведена, йому загрожує ув'язнення строком до 7 років.

Раніше у цій же справі були заарештовані віце-мер Ністор Грозаву, Ігор Гамрецький, що виконує обов'язки начальника управління автотранспорту мерії, та бізнесмен Олександр Пінчевський.

Як повідомляли ЗМІ, наприкінці квітня в Молдові за звинуваченням у корупції був затриманий міністр транспорту і дорожньої інфраструктури Юрій Кірінчук.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло