Ярославський купив у Абрамовича комбінат «Суха Балка» за $100 млн

Ярославський купив у Абрамовича комбінат «Суха Балка» за $100 млн

Сума угоди може бути ще скоригована

Ярославський купив у Абрамовича комбінат 	«Суха Балка» за $100 млн
фото jeneral_cosmosa.livejournal.com

Компанія Evraz Group S.A. продала підприємство «Євраз Суха Балка» компанії Berklemond Investments LTD Олександра Ярославського. Про це повідомляє прес-служба Evraz.

«EVRAZ plc (LSE: EVR) оголошує, що його 100% дочірня компанія Evraz Group SA підписала угоду про продаж Kadish Limited (головна компанія для Євраз Суха Балка) компанії BERKLEMOND INVESTMENTS LTD (входить до складу DCH Group) за 110 млн доларів США» , – йдеться в повідомленні.

Повідомляє, що сума угоди може бути скоригована з урахуванням актуальних даних по робочому капіталу і боргу підприємства.

Оплата пройде в кілька етапів: початковий внесок розміром $25 млн буде зроблений протягом двох днів після підписання документів, решта суми надійде до 31 грудня 2017 року.

Кошти, отримані від угоди, будуть спрямовані на загальнокорпоративні цілі, в тому числі на зниження боргового навантаження.

У 2007 році група «Євраз» Романа Абрамовича, Олександра Абрамова і Олександра Фролова придбала «Суху балку» у групи «Приват» Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті