Apple наділить iPhone та iPad штучним інтелектом

Apple наділить iPhone та iPad штучним інтелектом

Компанія створює процесор, який дозволить інтегрувати більш досконалі можливості у її гаджети

Apple наділить iPhone та iPad штучним інтелектом
Фото Shutterstock

Компанія Apple працює над створенням процесору, спеціально призначеного для виконання задач, пов’язаних із штучним інтелектом. Чіп, відомий всередині компанії як Neuro Engine, покращить роботу приладів технологічного гіганта, які в іншому випадку потребували б людського інтелекту, наприклад, у розпізнаванні обличчя та мови. Проце повідомляє Bloomberg.

Інженери Apple намагаються наздогнати своїх суперників із Amazon.com та Alphabet у сфері штучного інтелекту, яка швидко розвивається. В той час як цифровий помічник Siri дав Apple ранню перевагу у розпізнаванні голосу, конкуренти з того часу стали більш агресивними і розгорнули впровадження штучного інтелекту в лінійці своїх продуктів.

«Дві області на яку робить ставку Apple в майбутньому вимагають штучного інтелекту, – сказав Джин Мюнстер, колишній аналітик Apple та співзасновник венчурної компанії Loup Ventures. – В основі доповненої реальності та автомобілів безпілотників лежить штучний інтелект».

Зараз прилади Apple використовують два типа чипів: основний процесор і графічний чіп. Новий чіп допоможе Apple перекинути ці процеси на спеціальний модуль, розроблений спеціально для обробки штучного інтелекту, що в свою чергу, дозволить Apple збільшити продуктивність батареї. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло