Україна передала ПА НАТО доповідь про зв'язки Росії з ІДІЛ

Україна передала ПА НАТО доповідь про зв'язки Росії з ІДІЛ

На засіданні йшлося й про необхідність посилити зусилля з протидії російській пропаганді

Під час засідання весняної сесії парламентської асамблеї НАТО у Тбілісі віце-президент організації Раса Юкня́вичене зробила доповідь щодо Росії. Зокрема, вона наголосила, що наразі вкрай необхідне посилення спроможностей НАТО на південно-східному фланзі Альянсу. Треба також посилити присутність в Литві, Латвії, Естонії, Польщі.

Українська делегація, своєї чергою, презентувала аналітичну доповідь про зв'язки Російської Федерації з терористичними організаціями на Близькому Сході та в Середній Азії.

Про це у Facebook повідомила глава української делегації Ірина Фриз.

«Під час засідання весняної сесії ПА НАТО в Тбілісі передала віце-президенту організації м-м Раса Юкня́вичене та членам національних делегацій аналітичну доповідь про зв'язки Російської Федерації з терористичними організаціями на Близькому Сході та в Середній Азії. Документ містить факти та аналіз шляхів комунікацій, підтримки та координації дій РФ з ІДІЛ, Талібан, ХАМАС, Хезболла тощо», – написала вона.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло