ДТЕК запустив дві ТЕС в тестовому режимі

ДТЕК запустив дві ТЕС в тестовому режимі

ТЕС запустили енергоблоки для перевірки перед літнім максимумом електроспоживання

Придніпровська і Криворізька ТЕС, що входять в енергохолдинг ДТЕК бізнесмена Ріната Ахметова 25 травня включили по одному енергоблоку. Про це повідомляє прес-служба ДТЕК.

У тестовому режимі станції пропрацювали дві доби.

«Так ТЕС підтвердили свою готовність забезпечити стабільність роботи енергосистеми України в період літнього максимуму», – відзначили в компанії.

Це – перший підйом станції, після того як в квітні 2017 р Криворізька і Придніпровська ТЕС змушені були зупинитися для накопичення запасів вугілля. Сьогодні на складах ТЕС знаходиться 133 тис. т вугілля. «Цього об'єму достатньо, щоб в разі позаштатної ситуації включитися в ОЕС України», – підкреслили в ДТЕК.

«У найближчі місяці ми очікуємо навантаження річного максимуму і вже зараз готуємося до цього ґрунтовно. Накопичуємо вугілля, проводимо планові ремонти обладнання ДТЕК Криворізька і Придніпровська ТЕС в будь-який момент можуть включитися в мережу – доведено тестовими підйомами енергоблоків», – заявив Сергій Куриленко, директор по генерації електроенергії ДТЕК Енерго.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло