Україна – на 80-му місці у рейтингу Doing Business-2017

Україна – на 80-му місці у рейтингу Doing Business-2017

Про це повідомило Мінекономрозвитку

Україна – на 80-му місці у рейтингу Doing Business-2017
Фото: pixabay.com

Міністерство економічного розвитку і торгівлі у соцмережі twitter повідомило, що Україна у рейтингу Doing Business 2017 року посіла 80-е місце серед 190 країн світу.

«Це прогрес, але можна значно краще», – підкреслено у повідомленні.

«Ми очікуємо, що Україна підніметься у Doing Business 2018 приблизно на 10 місць», – цитує прес-служба Максима Нефьодова, заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України.

Він нагадав, що Doing Business – один з основних рейтингів з простоти ведення бізнесу, який розраховують експерти Всесвітнього банку щороку. Це один із ключових інвестиційних рейтингів.

«Це додаткові багатомільйонні інвестиції як уже працюючих компаній, так і перспективи для приходу нових компаній. У світі існує величезна конкуренція для інвестицій, тому для України будь-яке покращення в рейтингу – це величезний позитив. У рейтингу Doing Business-2017 Україна зайняла 80-е місце серед 190 країн світу. Це прогрес, враховуючи динаміку останніх років. Але не той прогрес, яким ми хотіли б пишатися», – вважає заступник міністра.

Нефьодов підкреслив: «Ми ініціювали приїзд місії Doing Business в Україні. Цього не було зроблено минулого року, і це негативно позначилося на рейтингу: нам не зарахували податкові зміни і низку інших позитивних перетворень. Сьогодні ми абсолютно впевнені, що, коли в нас буде можливість спілкуватися до експертами безпосередньо – це позитивно позначиться на результаті».

Нагадаємо, минулого року Україна покращила своє місце у рейтингу Doing Business порівняно з 2015-им відразу на 13 позицій, посівши 83-е місце серед 189 країн світу.

Експерти Світового банку, який складає рейтинг, відзначили, що ключовою реформою, яка сприяла підвищенню рейтингу України, тоді було спрощення реєстрації бізнесу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло