ФГВФО: на активи та пасиви Діамантбанку претендує ТАСкомбанк

ФГВФО: на активи та пасиви Діамантбанку претендує ТАСкомбанк

Про це повідомив директор-розпорядник ФГВФО Костянтин Ворушилін

ТАСкомбанк, що належить екс-голові НБУ Сергію Тігіпку і займав 20-е місце за розміром активів на ринку, готовий виступити інвестором у вирішенні проблем визнаного неплатоспроможним Діамантбанку.

Про це повідомив директор-розпорядник ФГВФО Костянтин Ворушилін, передає «Інтерфакс».

«У відношення Діамантбанку кваліфікований поки тільки один інвестор – ТАСкомбанк. Вони претендують і на перехідній банк, і на активи з пасивами», – заявив Ворушилін журналістам.

Нагадаємо, 24 квітня НБУ визнав Діамантбанк неплатоспроможним, посилаючись на те, що фінустанова станом на 1 квітня не забезпечила досягнення встановленого центробанком мінімального значення нормативу достатності регулятивного капіталу на рівні 5%.

Минулого тижня про подачу заявки у ФГВФО інвестором, готовим брати участь у виведенні Діамантбанку з ринку двома з трьох можливих способів – шляхом перехідного або у якості банку, що приймає активи і пасиви, – повідомив глава правління Діамантбанку Олег Ходачук.

При цьому Ходачук висловив сподівання, що Фонд задовольнить цю заявку, аби уникнути ліквідації. За даними екс-керівника Діамантбанку, потенційний інвестор сплатив гарантійний внесок і готовий направити на формування статутного капіталу перехідного банку 500 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті