Полторак підписав наказ про призов офіцерів запасу на військову службу

Полторак підписав наказ про призов офіцерів запасу на військову службу

За призовом можуть бути покликані особи віком до 43 років

Полторак підписав наказ про призов офіцерів запасу на військову службу
Фото УНIАН

Міністр оборони України Степан Полторак підписав наказ про призов офіцерів запасу на військову службу до Збройних сил України, повідомив начальник ГУ персоналу – заступник начальника штабу Генерального штабу ЗСУ Артур Артеменко.

«Я отримав інформацію, що міністр підписав наказ про призов офіцерського запасу на військову службу. Тепер наказ передадуть до Мін’юсту. Термін призову – 18 місяців», – повідомив він на брифінгу, передає «Інтерфакс».

Артеменко пояснив, що за призовом можуть бути покликані особи віком до 43 років, які пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу, закінчили військову кафедру, мають вищу освіту й первинне офіцерське звання.

«Після отримання повістки офіцер запасу має прибути на пункт збору в певний термін і розпочати виконання визначених завдань. У разі неявки без поважних причин вони відповідатимуть у порядку, визначеному законом, – наголосив він. – Ми закликаємо необхідну кількість для укомплектування першої лінії, саме там необхідні командири взводів».

За словами Артеменка, офіцерів запасу не залучатимуть до виконання завдань у зоні АТО за умови, якщо вони особисто не підпишуть контракт і особисто не погодяться на службу на сході України.

«Після призову буде проведено підготовку або допідготовку – протягом трьох місяців. Потім вони працюватимуть на посадах у частинах поза зоною АТО», – запевнив він.

Заступник начальника Генштабу зазначив, що за останні сім років в Україні сформовано ресурс з офіцерів запасу у кількості 91 957 осіб.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло