Нацбанк дозволив українцям відправляти більше валюти за кордон

Нацбанк дозволив українцям відправляти більше валюти за кордон

А бізнесменам валюту тепер можна більше купувати та легше обмінювати

Нацбанк дозволив українцям відправляти більше валюти за кордон
Фото: pixabay.com

Національний банк продовжує лібералізацію валютного регулювання, послаблюючи обмеження, що втратили свою дієвість.

Пом’якшення не призведе до дестабілізації ситуації на міжбанківському та готівковому сегментах валютного ринку, впевнені у прес-службі НБУ.

Насамперед знімаються обмеження для фізосіб на переказ коштів за межі України для неторгівельних операцій. Раніше вони були обмежені сумою не більше 150 000 грн на місяць (за винятком деяких випадків).

Скасування цього обмеження набуває чинності 12 червня 2017 року.

Решта змін, затверджених постановою Правління НБУ за №44 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України», набувають чинності з 31 травня 2017 року.

А саме – документом також скасовується заборона на купівлю іноземної валюти при наявності у клієнта власних коштів на рахунках у сумі, що перевищує $100 000 в еквіваленті. Раніше у разі перевищення вказаної суми клієнт мав виконувати зобов’язання за рахунок власної іноземної валюти.

І нарешті банкам буде дозволено здійснювати операції з обміну іноземної валюти без обмежень як на міжбанківському, так і на міжнародному валютному ринку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло