Юнекс Банк збільшив прибуток у І кварталі

Юнекс Банк збільшив прибуток у І кварталі

Станом на 1 квітня банк – на другому місці за фінпоказниками серед банків з приватним капіталом

Юнекс Банк підбив підсумки за І квартал 2017 року. За результатами роботи за цей період фінансовий прибуток Юнекс Банку склав 83 млн грн, в той час як фінансовий результат за відповідний період минулого року був негативним (-15,18 млн. грн).

Таким чином, станом на 1 квітня 2017 року банк посідає друге місце за фінпоказниками серед банків з приватним капіталом, підкреслюється у прес-релізі банку.

Пріоритетним напрямком роботи банку на 2017-2108 роки стане обслуговування фізичних осіб. «Особливу увагу ми будемо приділяти онлайн-сервісам, – коментує Анна Довгальська, в.о. голови правління Юнекс Банку. – Уже зараз ми запустили віртуальне відділення uaSmart.com.ua, за допомогою якого клієнти зможуть швидко, зручно і не виходячи з дому здійснювати банківські операції».

Станом на 1 квітня 2017-го чисті активи банку складають 677 млн грн, власний капітал банку – 263 млн грн, статутний капітал – 292 млн грн.

Обсяг сформованих резервів під кредитні ризики – 136 млн грн, тобто близько 24% портфеля. При цьому розмір кредитного портфеля – 577 млн грн.

Кошти клієнтів – 387 млн грн, в тому числі близько 305 млн грн кошти фізичних осіб.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло