Уряд скоригував прогноз макроекономічних показників на 2017 рік

Уряд скоригував прогноз макроекономічних показників на 2017 рік

Реальний приріст ВВП прогнозується на рівні 1,8%

Уряд скоригував прогноз макроекономічних показників на 2017 рік
Фото: pixabay.com

31 травня на засіданні Кабінету міністрів було затверджено прогноз макроекономічних показників України на 2017 рік.

Відповідно до розрахунків Мінекономрозвитку, передає урядова прес-служба, очікується зростання  української економіки в умовах збереження макроекономічної стабільності.

Реальний приріст ВВП прогнозується на рівні 1,8%; індекс споживчих цін (у середньорічному вимірі) – 111,5%; індекс споживчих цін (грудень 2017 до грудня 2016) – 111,2%. Прогнозовані показники є близькими до прогнозу МВФ, а саме: 2% зростання ВВП, індекс споживчих цін (у середньорічному вимірі) – 111,5%.

«З моменту останнього прогнозу макропоказників на 2017-й пройшов майже рік. За цей час сформувалась низка вагомих чинників, що обумовлюють коригування, а саме: введення економічних санкцій Україною, підвищення рівня мінімальної зарплати, зміна прогнозу динаміки цін на ключові товари українського виробництва. Крім того, обсяги виробництва промислової та сільськогосподарської продукції та обсяги зростання номінального ВВП у 2016 році виявились більшими, ніж прогнозовані на минулий рік. Ці фактори і зумовили коригування прогнозованих показників”, – пояснив перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло