Уряд дозволив держзамовникам і виконавцям оборонного замовлення переглядати ціни на продукцію

Уряд дозволив держзамовникам і виконавцям оборонного замовлення переглядати ціни на продукцію

Раніше коригування ціни після вже проведеної попередньої оплати було неможливим

Кабінет міністрів України дозволив держзамовникам і виконавцям оборонного замовлення переглядати ціни на продукцію в разі потреби. Про це йдеться в повідомленні Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

«31 травня уряд схвалив зміни до порядку планування, формування, розміщення, коригування державного оборонного замовлення, а також здійснення контролю за його виконанням щодо можливості перегляду ціни в рамках державних контрактів. Це – додатковий крок до спрощення управлінської та виробничої діяльності підприємств оборонної промисловості», – йдеться в повідомленні.

Нововведення дозволяє державним замовникам і підприємствам-виконавцям переглядати і вносити зміни в розмір ціни на продукцію, роботи або послуги оборонного призначення в разі виникнення такої необхідності – наприклад, зміни валютних курсів, інфляційних процесів тощо.

«Виготовлення продукції оборонного призначення – тривалий технологічний процес, і ймовірність виникнення форс-мажорних обставин є досить високою. Саме тому ми вирішили надати сторонам контракту з оборонного замовлення можливість оперативно реагувати на зміни економічного середовища», – зазначив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Юрій Бровченко.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло