Кабмін затвердив реконструкцію станції «Ромни» на 1,7 млрд грн

Кабмін затвердив реконструкцію станції «Ромни» на 1,7 млрд грн

Найбільше грошей піде на обладнання

Кабінет міністрів на засіданні в середу, 31 травня, затвердив техніко-економічне обґрунтування реконструкції компресорної станції «Ромни» магістрального газопроводу «Уренгой – Помари – Ужгород».

Загальна вартість реконструкції становить 1,66 млрд грн, у тому числі обладнання – 1,24 млрд грн, будівельні роботи – 93,43 млн грн, інші витрати – 331,4 млн грн, передає Інтерфакс-Україна.

Запланований термін реконструкції – 13 місяців.

У ході реконструкції планується змінити газоперекачувальне обладнання на більш ефективне (ККД 37,7% проти 27,5% у чинного; середня потреба в паливному газі – 5500 куб. м на годину проти 9000 куб. м на годину в діючого).

Очікується, що продуктивність компресорної станції після реконструкції складе 94 млн куб. м на добу.

Нагадаємо, розпорядженнями Кабміну в 2013–2016 роках були затверджені проекти капремонту магістрального газопроводу «Уренгой – Помари – Ужгород» на шести ділянках.

ЄБРР і ЄІБ під реконструкцію української ділянки газопроводу «Уренгой – Помари – Ужгород» нададуть 300 млн євро (по 150 млн євро кожен), ще 166 млн євро складуть власні кошти ПАТ «Укртрансгаз».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло