Шахраї вивели з бюджету Євросоюзу 630 млн євро у 2016 році

Шахраї вивели з бюджету Євросоюзу 630 млн євро у 2016 році

Чиновники отримали рекомендації, як повернути кошти

Протягом 2016 року шахраї вивели з бюджету Євросоюзу понад 630 млн євро. Такі цифри містяться в звіті Європейського бюро по боротьбі з шахрайством (OLAF), передає Європейська правда.

«OLAF випустило 346 рекомендацій відповідним державам членам і органам ЄС, які дозволять повернути в бюджет ЄС 631 млн євро і дозволять залучити шахраїв до відповідальності», – йдеться в звіті.

У 2015 році OLAF розкрило розкрадання зі скарбниці ЄС коштів на суму 888 млн євро.

За 2016 рік відомство завершило 272 і відкрило 219 подібних розслідувань і позначило основні тенденції виведення коштів з бюджету

Європейського союзу. Привабливою для шахраїв залишається сфера державних закупівель із залученням корупційних схем і офшорних рахунків. Наукові та трудові гранти теж створюють можливості для шахрайства.

Найгучнішою справою OLAF стало розслідування щодо екс-кандидата в президенти Франції Марін Ле Пен у справі про фіктивне працевлаштування її помічників в Європарламенті. Вона повинна була повернути в бюджет понад 300 тисяч євро.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло