Компанії США уклали мільярдні угоди із В’єтнамом

Компанії США уклали мільярдні угоди із В’єтнамом

Міжнародна співпраця відбуватиметься у сфері високотехнологічних товарів та сервісів

Американські промислові компанії General Electric (GE) та Caterpillar заключили угоди з В’єтнамом на мільярди доларів під час 3-денного візиту в’єтнамського прем’єр-міністра Нгуена Суан Фука до США. Про це повідомляє Reuters.

Візит Фука включав зустріч із президентом США Дональдом Трампом в середу у Білому Домі, а також підписання угод з американськими компаніями щодо високотехнологічних товарів та сервісів на суму від $15 млрд до $17 млрд, до яких увійшли компанії GE та Caterpillar.

Сполучені Штати хочуть, щоб «В’єтнам представив деякі ідеї щодо того, як на постійній основі вирішувати питання надлишків», – сказав експерт Центру стратегічних і міжнародних досліджень Мюррей Хіберт, посилаючись на мультимільярдний надлишок торгового балансу, який щорічно має В’єтнам із Сполученими Штатами.

GE повідомила у середу, що підписала угод із В’єтнамом на суму близько $5,58 млрд на виробництво електроенергії, авіадвигуни та послуги.

Електростанція  GE підписала меморандум щодо будівництва двох 750-мегаватних газових турбінних електростанцій разом з державною енергетичною групою PetroVietnam з використанням газового родовища Blue Whale. PetroVietnam у січні підписала угоду із в’єтнамським підрозділом Exxon Mobil стосовно розробки родовища, що стало найбільшим газовим проектом країни.

GE також підписала спільну угоду щодо розробки установки вітроенергетичного об’єкту потужністю у 800 мегават.

Компанія Caterpillar та її дилер у В’єтнамі,  Phu Thai Cat, погодились надати технологію управління генераторами для більш ніж 100 генераторів у В’єтнамі. Ця технологія дозволить здійснювати дистанційний моніторинг функцій, включаючи пальне, температуру і тиск. Вартість угоди не розголошується.

Акцій компанії GE закрились у середу на Нью-Йоркській фондовій біржі на рівні $27,38, акції Caterpillar –  $105,43. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло