Для отримання візи в США доведеться надавати дані із соцмереж

Для отримання візи в США доведеться надавати дані із соцмереж

Для отримання дозволу апліканту доведеться згадати свою біографію за останні 15 років

Адміністрація Трампа випустила нову анкету на отримання візи, до якої включена інформація із соціальних мереж, а також біографічна інформація за 15 років.

Нові питання анкети, через які перевірка потенційних відвідувачів буде більш жорсткою, були схвалені 23 травня Адміністративно-бюджетним управлінням, не дивлячись на критику з боку низки посадових осіб у сфері освіти та академічних груп під час обговорення. Про це повідомляє Reuters.

Критики стверджували, що нові питання будуть надто  обтяжливими та призведуть до тривалих затримок у обробці, крім того, такі нововведення можуть перешкодити приїзду  іноземних студентів та вчених до Сполучених Штатів.

Відповідно до нових процедур, консульські посадові особи можуть вимагати інформацію щодо усіх попередніх номерів паспортів, дописів у соціальних мережах за останні п’ять років, адрес електронної пошти, номерів телефонів та біографічної інформації за останні 15 років, включно з адресами проживання, місцями роботи та історією подорожей.

Посадові особи запитуватимуть додаткову інформацію, коли на їхню думку «вона буде необхідною для підтвердження особи або проведення більш суворої перевірки національної безпеки», – заявив у середу офіційний представник Держдепартаменту.

Президент США Дональд Трамп пообіцяв посилити національну безпеку і прикордонний захист, надавши більше грошей військовим, а також змусити Мексику платити за будівництво стіни вдовж південного кордону США.

Нагадаємо, міграційний указ Трампа передбачав тимчасову заборону на поїздки для людей із шести мусульманських країн, але апеляційний суд США скасував угоду, назвавши таку заборону дискримінаційною. 

Міграційна політика торкнулась і питання видачі тимчасових робочих віз іноземним працівникам. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті