Перші українці без закордонних паспортів прилетіли до Туреччини

Перші українці без закордонних паспортів прилетіли до Туреччини

Угода про перетин кордону за ID-карткою вступає в дію сьогодні

Перші українці без закордонних паспортів прилетіли до Туреччини
фото Twitter UKR Embassy in TR

Відсьогодні, 1 червня, громадяни України офіційно отримали право перетинати кордон з Туреччиною за внутрішніми ID-картками. Про це повідомив на своїй сторінці в Twitter посол України в Туреччині Андрій Сибіга.

«Зустріли перший рейс з Києва з українцями, що перетнули турецький кордон на підставі ID картки – угода відсьогодні працює», – написав посол.

Посольство України в Туреччині зустрічало рейс із українцями і виклало на сторінку в Twitter фото з першою українкою, яка прилетіла без закордонного паспорта.

МЗС України уточнило умови угоди, підписаної 14 червня між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки про умови взаємних поїздок громадян, яка набрала чинності 1 червня 2017 року.

Відповідно до положень Угоди, громадяни України та громадяни Турецької Республіки, які користуються паспортами у формі картки (ID), що містять безконтактний електронний носій, мають змогу в’їжджати та перебувати без віз на території Туреччини та України відповідно строком до 90 днів протягом 180, йдеться на офіційному сайті відомства.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло