Канада остаточно ратифікувала зону вільної торгівлі з Україною

Канада остаточно ратифікувала зону вільної торгівлі з Україною

Відтепер Канада відкриє для українських експортерів 98% свого ринку

Канада остаточно ратифікувала зону вільної торгівлі з Україною
фото Офіційний сайт МЗС України

1 червня Генерал-губернатор Канади після згоди Палати громад та Сенату підписав Угоду про вільну торгівлю між Україною та Канадою.

Про це повідомив Президент України Петро Порошенко на сторінці у Facebook.

«Вітаю українців із ухваленням ще одного важливого для України рішення. З урахуванням ратифікації нідерландським Сенатом Угоди про асоціацію між Україною та ЄС це рішення має більше, ніж символічне значення», – зауважив президент.

Порошенко наголосив, що і Канада, і Нідерланди фактично синхронно зробили рішучий крок на шляху до формування трикутника вільної торгівлі Україна – Канада – ЄС. Після завершення всіх формальних процедур цей трикутник об’єднає три регіони на двох континентах на основі спільної відданості ліберальним цінностям та ідеям, стверджує президент України.

За словами глави держави, для України ці рішення є свідченням результативності проведених реформ.

«Це найкращий стимул для нас посилювати динаміку внутрішніх перетворень. А для наших міжнародних партнерів – потужний сигнал щодо змін в України та відкрите запрошення до взаємовигідної співпраці в інтересах миру, стабільності та безпеки», – оптимістично зазначив Петро Порошенко.

Угоду про зону вільної торгівлі було підписано 11 липня 2016 року під час візиту в Україну прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо. Закон «Про ратифікацію Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою» Верховна Рада прийняла 14 березня 2017 року.

19 травня 2017 року за створення зони вільної торгівлі з Україною проголосував Сенат країни.

З моменту вступу в силу угоди Канада відкриє для українських експортерів 98% свого ринку товарів, які є предметом двосторонньої торгівлі.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло