Екс-голова Mozilla заробив $35 млн за 30 секунд

Екс-голова Mozilla заробив $35 млн за 30 секунд

Менш ніж за хвилину 130 осіб встигло придбати мільярди одиниць власної криптовалюти компанії Brave

Екс-голова Mozilla заробив $35 млн за 30 секунд
фото Shutterstock

31 травня колишній генеральний директор  Mozilla, засновник веб-браузера Brave Брендан Ейх заробив $35 млн на своєму ICO (первинний продаж монет), причому зробив це менш ніж за 30 секунд. Про це повідомляє TechCrunch.

ICO працює, продаючи інвесторам криптовалюти. Бренд Brave створив власну валюту – базовий токен Basic Attention Token (BAT) і продав мільярд їх одиниць. В ICO прийняло участь близько 130 осіб, при чому 5 покупців придбали половину від усіх запропонованих токенів. Один покупець зайшов так далеко, що купив криптовалюти на загальну суму близько $4,7 млн.

Ейх сказав: «Ми задоволені продажами, з нетерпінням чекаємо реклами та створення платформи для інтернет-підтримки».

За останній рік продаж криптовалют значно збільшився. Таким чином, миттєві продажі Brave, скоріше всього, приваблять більше уваги до подібної моделі фінансування як серед компаній, так і серед регулюючих органів.

 Так, минулого тижня наприклад, популярний додаток для листування в північній Америці Kik оголосив про створення власної монетки Kin, яку буде використовувати в якості віртуальної валюти для оплати товарів та послуг. Аналогічний підхід має і Brave.

 Компанія планує використовувати свою криптовалюту для рекламної системи, яка б змогла зменшити рівень шахрайства у рекламній сфері та підвищити ефективність для видавців та рекламодавців. Також Brave оцінює можливість здійснювати за допомогою ВАТ мікроплатежі та покупку цифрових товарів у майбутньому. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло