Суд заарештував рухоме та нерухоме майно боржника банку ПУМБ

Суд заарештував рухоме та нерухоме майно боржника банку ПУМБ

Кредитну угоду з компанією «Енергоавтоматика» було укладено ще у 2011 році

Господарський суд Дніпропетровської області задовольнив позовну заяву Банку ПУМБ про стягнення заборгованості з ТОВ « Енергоавтоматика «(Дніпро) і його поручителів за кредитним договором, арештувавши рухоме та нерухоме майно боржників і передавши його на зберігання банку.

30 травня 2017 року банк прийняв на зберігання арештоване держслужбою майно боржників. Про це повідомляє прес-служба банку. 

У прес-релізі також вказано, що в даний час виробничий процес на заводі зупинений силами співробітників підприємств-боржників з дотриманням всіх норм техніки безпеки.

ПУМБ нагадує, що кредитну угоду з «Енергоавтоматикою» було укладено в 2011 році. За кредитним договором також були включені зобов'язання: договір застави рухомого майна позичальника (предмет застави – виробниче обладнання), договір застави по кредиту рухомого майна ТОВ «Укрсплав» (предмет застави – виробниче обладнання), а також договір фінансового поручительства, в рамках якого поручителем виступило ПрАТ «Іста-Центр» з міста Дніпро.

З грудня 2016 року позичальник припинив виконувати свої зобов'язання з обслуговування кредиту, відповідно банк 17 травня 2017 року звернувся до господарського суду Дніпропетровської області з позовними заявами щодо стягнення заборгованості з позичальника і його поручителів.

Національна акумуляторна корпорація «Іста» на даний час об'єднує два заводи з виробництва акумуляторів – «Іста-Центр» і ДОЗ «Енергоавтоматика» (виробники акумуляторів); завод «Укрсплав» (утилізація акумуляторів і виробництво свинцевих сплавів), цех із виробництва пластмасових комплектуючих, а також торговий дім Ista.

ПУМБ заснований в 1991 році. Найбільшим акціонером банку на початок січня 2017 року було «СКМ Фінанс» (92,24%), а власником істотної участі – Рінат Ахметов (опосередкована участь 99,9011%).

Згідно з даними Нацбанку, за станом на 1 квітня 2017 року за розміром загальних активів ПУМБ займав шосте місце (43,628 млрд грн) серед 90 діючих у країні банків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло