У травні вдвічі збільшилися продажі автобусів

У травні вдвічі збільшилися продажі автобусів

Російський виробник лідирує на ринку українських автобусів

У травні 2017 року порівняно з травнем 2016 року продажі автобусів збільшилися більш ніж удвічі, до 120 одиниць. Про це йдеться в повідомленні асоціації «Укравтопром».

«Порівняно з минулим роком травневий результат на ринку нових автобусів збільшився більш ніж удвічі, на 110%. Ще більше ринок виріс порівняно з попереднім місяцем – на 150%», – йдеться в ньому.

Згідно з повідомленням, незважаючи на санкції, введені Україною проти ряду російських компаній, у тому числі щодо компанії «Павловський автобусний завод», продукція ПАЗа зайняла в травні лідируючу позицію на українському ринку з показником 40 реалізованих і поставлених на облік автобусів.

Такий результат ПАЗа майже вшестеро перевершив власний показник річної давності і виявився в 2,2 разу більшим щодо квітня.

Друге місце на травневому ринку зайняли автобуси зі Львова марки Electron – 23 одиниці.

На третьому місці «Богдан» – 22 продажу.

Автобуси «Отаман» зайняли четверту сходинку рейтингу, отримавши 13 реєстраційних номерів.

Замикає п'ятірку лідерів «Рута», в активі якої 7 проданих автобусів.

Загалом з січня по травень в Україні було зареєстровано 597 нових автобусів, що на 48,5% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

У квітні 2017 року порівняно з квітнем 2016 року продажі автобусів знизилися на 39%, до 48 автобусів. У січні–березні імпорт автобусів в Україні збільшився на 12%, до 212 одиниць.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті