Кіберполіція допоможе інтернет-провайдерам у блокуванні заборонених веб-ресурсів

Кіберполіція допоможе інтернет-провайдерам у блокуванні заборонених веб-ресурсів

Найбільш ефективним методом є блокування за IР-адресами

Кіберполіція допоможе інтернет-провайдерам у блокуванні заборонених веб-ресурсів
Фото: pixabay.com

Департамент кіберполіції Нацполіції надав практичні рекомендації українським інтернет-провайдерам, як заблокувати доступ до сайтів, заборонених для використання на території України, без закупівлі спеціального технічного обладнання.

Департамент кіберполіції, пояснює прес-служба Національної поліції України, з метою забезпечення виконання указу президента України, розробив ряд рекомендацій для підприємств, установ та організацій усіх форм власності.

Серед них такі методи блокування, як блокування за IР-адресами, за допомогою DNS та по URL. Найбільш ефективним працівники поліції вважають саме блокування ресурсів за допомогою блокування IР-адреси. Налаштування обладнання за такими рекомендаціями не потребує додаткових фінансових затрат та придбання техніки.

Прес-служба поліція зазначила, за допомогою агресивного маркетингу у мережі швидко розповсюджуються спеціалізовані браузери. Вони, під легендою надання можливості здолати обмеження доступу до заблокованих ресурсів, насправді отримують повний доступ до операційної системи та персональних даних користувача.

У подальшому отримана зловмисниками інформація може використовуватись ними на власний розсуд. Крім того, вони таким чином матимуть змогу використовувати комп’ютери користувачів у протиправних діях.

Нагадаємо, кіберполіція повідомила, що реагуватиме на повідомлення щодо продовження діяльності веб-сайтів, доступ до яких обмежено.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті