«Метінвест» залучив $17 млн для Інгулецького гірничо-збагачувального комбінату

«Метінвест» залучив $17 млн для Інгулецького гірничо-збагачувального комбінату

Після реструктуризації боргу компанія знову вийшла на світові ринки капіталу

«Метінвест» залучив $17 млн для Інгулецького гірничо-збагачувального комбінату
Фото: прес-служба "Метінвест"

Материнська компанія міжнародної вертикально інтегрованої гірничо-металургійної групи «Метінвест» – нідерландська Metinvest B.V. після успішного завершення реструктуризації своєї заборгованості в березні 2017 року погодила залучення нового фінансування для одного зі своїх ключових підприємств – Інгулецького гірничо-збагачувального комбінату.

Як повідомляється у прес-релізі компанії, в рамках угоди фінансового лізингу з ТОВ «Цеппелін Україна ТОВ» група узгодила поставку восьми кар'єрних самоскидів Caterpillar 785C на ІнГОК – один з найбільших виробників ЗРС в Україні.

«Метінвест «після тривалої перерви повертається на світові ринки капіталу. Тепер, коли всі умови (реструктуризації) узгоджені з нашими кредиторами, ми повертаємося до інвестиційної діяльності, щоб продовжити фінансування наших ключових проектів», – цитує прес-служба генерального директора групи «Метінвест» Юрія Риженкова.

Відзначається, що загальна вартість обладнання становить близько $17 млн, а фінансовий підрозділ американського виробника будівельного і видобувного обладнання ТОВ «Катерпиллар Файненшл Україна» забезпечує фінансування цієї угоди на п'ять років.

Поставка кар'єрних самоскидів очікується з вересня 2017 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло