Теракт у Лондоні не завадить вчасному проведенню виборів

Теракт у Лондоні не завадить вчасному проведенню виборів

Партія, відома своїми антиєвропейськими поглядами, не стане припиняти кампанію

Дата британських виборів 8 червня, вірогідно, не може бути змінена після нападів у Лондоні, в результаті якого загинуло сім осіб, повідомив у неділю Міністр Brexit Девід Девіс. Про це повідомляє Reuters.

«Я не певен, що можна щось зробити на законних умовах. Для цього треба буде змінити закон, а хто ж це зробить? Парламент більше не існує, – сказав Девіс. – Ми в глухому куті».

Видання також повідомляє, що лідер британської партії незалежності Пол Нутталл сказав, що не збирається припиняти передвиборчу агітацію після терактів у Лондоні, за чотири дні до національних виборів. Інші партії призупинили агітаційну діяльність.

 «Порушення нашої демократії – це те чого прагнуть екстремісти» – написав Нутталл , чия партія відома своїми анти-європейськими поглядами, у Twitter.

Виборам у Британії бути

Reuters повідомляє, що прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей теж призупинила передвиборчу агітацію в знак жалоби у неділю, але у понеділок вона відновиться.

«Насилля ніколи не зможе порушити демократичний процес, тому кампанії будуть відновлені в повному обсязі завтра, і вибори відбудуться як і планувались, у четвер», – сказала Мей.

Також Мей відзначила, що в якості можливих змін слід передбачити покарання у вигляді тюремного ув’язнення за тероризм і введення додаткових правил кіберпростору.

«Ми вважаємо, що переживаємо зараз новий напрямок загрози, ми бачимо як тероризм породжує тероризм і злочинці зважаються на атаку не тільки після ретельної підготовки, а зустрічаються навіть поодинокі радикалізовані зловмисники, які копіюють один одного, застосовуючи зачасту грубі засоби нападу».

Як повідомлялось, у ніч на 4 червня у Лондоні відбувся масштабний теракт, в результаті якого загнуло 7 осіб, а 48 потрапило на лікарняні ліжка. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло