«Мої роки – моє багатство»: 93-літній президент Зімбабве балотується на новий термін

«Мої роки – моє багатство»: 93-літній президент Зімбабве балотується на новий термін

Роберт Габріель Мугабе звик бути президентом за 37 років

«Мої роки – моє багатство»: 93-літній президент Зімбабве балотується на новий термін
фото Shutterstock

Президент Зімбабве Роберт Габріель Мугабе у п’ятницю брав участь у мітингу правлячої партії «Африканський національний союз Зімбабве» в провінції Машоленд, розпочавши передвиборчу кампанію у боротьбі за пост президента на виборах, які відбудуться у 2018 році. Про це повідомляє Сіньхуа.

В п’ятницю тисячі членів керуючої партії зібрались на площі, щоб висловити підтримку Роберту Габріелю Мугабе.

Під час виступу президент країни закликав всіх членів партії об’єднати зусилля задля забезпечення перемоги партії на загальних виборах.

Він також висловив своє незадоволення стосовно того, що більшість ферм в провінції Східний Машоленд належать білому населенню і заявив, що зробить все аби повернути їх у власність чорношкірих громадян країни. 

Нагадаємо, Роберт Габріель Мугабе народився 21 лютого 1924 року. У 1980 році, після оголошення незалежності Зімбабве, він вступив на посаду прем’єр-міністра. В 1987 він змінив політичну систему країни і став президентом. З того часу, його постійно переобирали і зараз він залишається на посту.

На фоні глибокої економічної кризи у країні, , президент Зімбабве витратив 2 млн євро на святкування свого 93 дня народження

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло