Захворіло у світі
33,652,960
Померло у світі
1,007,922
Вилікувалось у світі
23,402,148
Захворіло в Україні
208,959
Померло в Україні
4,129
Вилікувалось в Україні
92,360
Трампа критикують за «наїзд» у Twitter на мера Лондона

Трампа критикують за «наїзд» у Twitter на мера Лондона

Маніпуляції вирваними з контексту словами не роблять честі американському президенту

Трампа критикують за «наїзд» у Twitter на мера Лондона
фото Shutterstock

Президент США Дональд Трамп опинився під шквалом критики за те, що у своєму Twitter негативно відгукнувся про мера Лондона у зв’язку з терористичною атакою на Лондонському мосту, яка забрала життя 7 людей. Про це пише Reuters.

Трамп присікався до повідомлення в Twitter від мера Садіка Хана, який написав, щоб громадяни не хвилювалися від того, що на вулицях міста буде значно збільшено кількість поліції через теракти.

«Щонайменше 7 загиблих і 48 поранених в результаті теракту, а мер Лондона каже, що немає підстав хвилюватися», – написав Трамп у своєму Twitter.

«Ми маємо перестати бути політично коректними і зайнятися забезпеченням безпеки для людей. Якщо ми не почнемо – ставатиме тільки гірше», – додав він.

У відповідь прес-секретар мера повідомив, що Садік Хан займається роботою з поліцією, аварійно-рятувальними службами і урядом, щоб скоординувати відповідь на цей жахливий і боягузливий напад терористів».

«Мер має важливіші справи, ніж відповідати на далекі від дійсності твіти Дональда Трампа, який свідомо вириває з контексту слова про те, щоб лондонці не хвилювалися через поліцію та війська на вулицях міста», – додав прес-секретар.

Екс-віце-президент США Альберт Гор в інтерв’ю CNN зазначив, що «масштабна терористична атака – не час для сварок та критики на адресу мера Лондона, який намагається організувати подолання її наслідків».

Сенатор Марк Уорнер, демократ і заступник голови сенатського комітету з розвідки, повідомив CNN, що йому вкрай неприємно бачити такі твіти від Трампа після терактів в Лондоні.

«Повністю вирвано з контексту. І давайте чесно: якби прізвище мера не було Khan, то не було б і цього твіту», – пише користувач @Patrick Gallagher.

@LVNancy звертає увагу, що Трамп не випадково критикує мера Лондона, який 1 червня виступив із заявою про те, що «кліматичні зміни залишаються одним із найбільших ризиків для людства, і саме зараз світові лідери мусять визнати і протидіяти цій загрозі».

Крім того, користувачі критикують Трампа за те, що він використовує теракти в Лондоні для того, щоб вимагати в Верховного суду скасувати заборону на його антимусульманські міграційні укази.

«Ми повинні бути розумними, пильними і жорсткими. Нам треба, щоб суди віддали нам наші права. Нам потрібна заборона на в’їзд як додатковий рівень безпеки», – написав він у Twitter.

Нагадаємо, адміністрація президента США звернулася у четвер до Верховного суду з вимогою скасувати блокування антиміграційного указу Трампа. Раніше указ був заблокований судами нижчої інстанції як дискримінаційний.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті