Огляд криптовалют: біткоін поступово відіграє попередню корекцію

Огляд криптовалют: біткоін поступово відіграє попередню корекцію

Капіталізація першої криптовалюти досягла позначки в $40 млрд

Огляд криптовалют: біткоін поступово відіграє попередню корекцію
Фото Shutterstock

Минулий тиждень виявився спокійнішим порівняно з попередніми від початку травня. Криптовалюта не показала жодних різких цінових коливань і галасливого новинного фону. На сьогодні біткоін і кріптоіндустрія продовжують перебувати в позитивному ключі розвитку подій – ціна першої криптовалюти зросла на 17%.

Ціна біткоіна на топ-5 біржах станом на 9:30 5 червня 2017 року, % зміни за тиждень

Біржа Bitstamp (EUR) Bitfinex (HK) Coinbase-GDAX (US) BitFlyer (JP) KUNA (UA)
Ціна €2287 (+16%) $2513 (+19%) $2569  (+14%) ¥286170 (+3,6%) ₴66 650 (+11,1%) 
Огляд криптовалют: протягом минулого тижня біткоін не мав різких цінових коливань

Криптотрейдер та головний ідеолог bitup.io Кір Келевра в коментарі Mind зазначив, що найбільш резонансні події, які безпосередньо вплинули на відновлення ціни, прийшли знову з Азіатського регіону. У Японії 31 травня розпочала свою роботу нова біржа Z.com Coin. Її запуск супроводжувався несподівано великим напливом трафіку, що призвело до тимчасової зупинки роботи біржі, яка, мабуть, не була готова до такої популярності. Однак біржа вже успішно працює, пропонуючи клієнтам два типи аккаунта: без верифікації, але з обмеженими можливостями, і аккаунт з повною верифікацією.

Так само в гру повернувся Китай, де трійка лідерів серед місцевих бірж – OKCoin, BTCC і Huobi – відновила виведення коштів. Це призвело до зростання обсягів торгів біткоіна в парі з китайським юанем, які досягли понад 10% від загального показника. Так само варто додати, що в інтернеті з'явилася інформація про те, що Народний банк Китаю заявив про намір регулювати кріптовалютні ICO.

Капіталізація першої криптовалюти досягла позначки в $40 млрд, однак її питома вага в загальній частці капіталізації не перевищує 50% (сукупна капіталізація ринку на сьогодні складає близько $90 млрд.).

Технічний аналіз

Огляд криптовалют: протягом минулого тижня біткоін не мав різких цінових коливань
Прогноз минулого тижня справдився. Ціна підійшла до опору minor creek – $2580 – і почала тестувати його на наявність продажів. Якщо обсяги на продажах не зростуть, то ціна продовжить свій рух до рівня major creek – $2755. В іншому випадку ціна буде шукати попит на нижніх цінових рівнях.

Купувати криптовалюту варто після переходу рівня minor creek – $2580 з першою стратегічною метою зростання до $2750 і подальшим зростанням після пробою major creek. А також в разі купівлі на відкат ціни до поточної підтримки – $2334.

При поточному позитивному новинному фоні ціна найімовірніше продовжить свій рух вгору з періодично невеликими відкатами, на тлі фіксації прибутку деякими гравцями.

У зв'язку з підвищеною волатильністю рекомендується входити в угоди на цінових відкатах з обов'язковою увагою на ризики згідно з вашими обсягами позиції.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло