Apple презентувала нову iOS 11: чим здивували розробники

Apple презентувала нову iOS 11: чим здивували розробники

Переказ коштів між користувачами, оновлена Siri з приємним голосом та ще багато цікавого

Apple презентувала нову iOS 11: чим здивували розробники
фото The Verge

Компанія Apple анонсувала нову версію мобільної операційної системи iOS 11, впровадивши 10 нових функцій і допрацювавши базові технології. Про це повідомляє The Verge.

Одна з нових характеристик – синхронізація повідомлень між пристроями з iOS і Mac OS. Наприклад, при видаленні повідомлення на смартфоні воно також автоматично буде видалено і на комп'ютері.

Тепер те, що Siri дізналася про вас з телефону, доступно для Siri на інших ваших пристроях. В iOS 11 Siri навчилася читати новини, які читаєте ви. І запам'ятовувати нові слова, щоб потім пропонувати їх вам, коли ви набираєте текст.

В Apple Pay з'явилася підтримка платежів між користувачами. Разом з виходом нової iOS 11 буде впроваджена віртуальна карта Apple Pay Cash Card, де будуть зберігатися кошти, отримані від інших осіб. Потім ці гроші можна буде перевести на особистий банківський рахунок.

Apple презентувала нову iOS 11: чим здивували розробники

Віртуальному асистенту Siri було приділено найбільше уваги. Голос, який озвучує відповіді, буде більш природним. Також Siri зможе перекладати деякі мови, зокрема англійську, китайську, французьку, німецьку, італійську, іспанську.

Завдяки новим інтелектуальним функціям Siri зможе робити припущення про те, що буде цікаво користувачеві, наприклад, теми новин. Також асистент зможе передбачати, що користувач захоче зробити в подальшому.

Як повідомляє видання, компанія також переробила AppStore – зробила в ньому окрему вкладку для ігор і вкладку «Сьогодні». Серед важливих доповнень також значиться вбудована в iOS 11 платформа для доповненої реальності, яку зможуть використовувати сторонні розробники.

В «Картах» з'явилися докладні карти для внутрішнього простору різних будівель, наприклад, торгових центрів або аеропортів. Але поки що лише для деяких міст.

В системі з'явився особливий режим «Не турбувати за кермом». Він активується автоматично, коли система розпізнає, що користувач сів за кермо. В такому випадку смартфон показує лише чорний екран, щоб не відволікати від дороги.

В iOS 11 формат фотографій JPEG поступиться місцем HEIF (High Efficiency Image Format). В Apple заявляють, що завдяки цьому вдасться зберігати більш якісні фотографії при меншому обсязі місця на накопичувачі.

Камера тепер має функцію Memories – технологію машинного навчання для більш точного розпізнавання подій на знімках.

В iOS 11 з'явиться підтримка відтворення аудіо в різних кімнатах на iPhone, iPad і сторонніх акустичних системах. А в Apple Music додані соціальні функції, завдяки чому можна дізнатися, що слухають друзі.

Серед інших нововведень згадуються запис екрану, клавіатура для введення однією рукою.

Покращено роботу з Live Photo – можна буде редагувати його і вибрати ключовий кадр. Такж в Live Photo з'явилися ефекти. Наприклад, можна вибрати ефект зйомки з довгою витримкою.

IOS 11 буде випущена восени цього року – імовірно разом з новим iPhone 8 і смартфоном iPhone 7S. Публічна бета-версія буде доступна пізніше цього місяця.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло