Корпорація «Богдан» поставить Києву 80 тролейбусів за півмільярда гривень

Корпорація «Богдан» поставить Києву 80 тролейбусів за півмільярда гривень

Згідно з умовами тендеру, всі тролейбуси повинні бути поставлені до кінця року

Автоскладальний завод №1 автомобільної компанії «Богдан Моторс» переміг у тендері на постачання українській столиці 80 тролейбусів на загальну суму 499,86 млн грн при очікуваній сумі закупівлі 510 млн грн.

До участі в торгах не була допущена «СТГ Інженеринг», що випускає тролейбуси ЛАЗ. Підприємство безуспішно намагалося оскаржити це рішення, передає «Інтерфакс».

За результатами аукціону, що відбувся 2 червня в системі ProZorro, всі тролейбуси, згідно з умовами тендеру, повинні бути поставлені Києву до кінця року.

Як повідомлялося, наприкінці 2016 року корпорація «Богдан» завершила постачання Києву понад 200 тролейбусів довжиною 12 і 18 м за кошти ЄБРР, відвантаживши останню партію з 21 тролейбуса.

У лютому поточного року уряд дозволив при закупівлі автобусів, тролейбусів і електробусів за бюджетні кошти збільшити розмір передоплати до 70% їхньої вартості (раніше – 30%) з терміном погашення до восьми місяців для автобусів, електробусів і інших колісних транспортних засобів, а для трамваїв – до одного року.

У ProZorro наразі також проводиться процедура закупівлі Києвом 100 автобусів з низькою підлогою на загальну очікувану суму 535 млн грн.

Аукціон мав відбутися ще 19 травня, однак «СТГ Інженеринг» все ще оскаржувала свій недопуск до аукціону.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті