20 працівників Uber втратили роботу після розслідування щодо сексуальних домагань

20 працівників Uber втратили роботу після розслідування щодо сексуальних домагань

За останній час компанія постраждала від серії скандалів

20 працівників Uber втратили роботу після розслідування щодо сексуальних домагань
фото Shutterstock

Сервіс замовлення таксі Uber звільнив більше 20 осіб після розслідування щодо домагань. Про це повідомляє Reuters.

Раніше компанія потрапила під шкал критики через ставлення до жінок на роботі. Колишня співробітниця Сьюзан Фаулер опублікувала у своєму блозі розповідь про сексуальні домагання і сексизм у компанії.

Зокрема, жінка звинуватила керівництво у ігноруванні скарг жінок щодо домагань. Після скандальної публікації було запущено два розслідування.

Як повідомляє видання, у ході розслідування юридична компанія Perkins Coie, яку найняла Uber, вивчила 215 скарг, включаючи справи щодо домагання та дискримінації. Виявилось, що заходів було вжито лише у 58 випадках, а 100 скарг було проігноровано.

Із 215 претензій, повідомила Uber, 54 були пов’язані з дискримінацією, 47 – з сексуальними домаганнями, 45 – з непрофесійною поведінкою, 33 – зі знущаннями, 36 – з іншими типами скарг.

Більшість скарг надходила від працівників компанії із Сан-Франциско.

У вівторок компанія повідомила, що збирається розширити підрозділ зі зв’язків з працівниками, щоб краще розслідувати скарги, що також значно покращить рівень підготовки управлінців.

Uber також повідомив, що запроваджує конфіденційну гарячу лінію для того, щоб співробітники могли повідомляти про свої проблеми. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло