Львівська і Рівненська облради виділили «Укргазвидобуванню» нові ділянки для користування надрами

Львівська і Рівненська облради виділили «Укргазвидобуванню» нові ділянки для користування надрами

Загалом компанії буде надано близько 2830 кв. м

Львівська і Рівненська облради виділили «Укргазвидобуванню» нові ділянки для користування надрами
Фото Shutterstock

Львівська і Рівненська обласні ради на початку червня прийняли рішення виділити «Укргазвидобуванню» нові ділянки на користування надрами.

Львівська облрада погодила надання «Укргазвидобуванню» п’яти спецдозволів на користування надрами площею 2 332 кв. м. Рівненська облрада схвалила рішення надати один спецдозвіл на площу близько 497 кв. м. Про це йдеться у повідомленні прес-служби «Укргазвидобування». 

Голова «Укргазвидобування» Олег Прохоренко запевнив, що таке рішення облрад посприяє компанії в роботі, зокрема у нарощуванні видобутку газу. Також Прохоренко зауважив, що співпраця з облрадами означає приплив грошей від оренди до місцевих бюджетів, що в свою чергу сприятиме збільшенню кількості робочих місць і розвитку інфраструктури.

Зазначимо, у квітні поточного року Полтавська обласна рада відмовила «Укргазвидобуванню» в узгодженні спеціальних дозволів на користування надрами. Йшлося про десять спеціальних дозволів на розробку нових перспективних ділянок – Шафрановської, Деражнянської, Звязовської, Клюшниковської, Абрамовської, Федорівської, Зуєвської, Майорівської, Руновщінської, Вільненської.

«Укргазвидобування» є найбільшим видобувачем газу в Україні і, відповідно до постанови Кабміну, зобов'язана реалізовувати всі обсяги видобутого газу НАК «Нафтогаз України» для потреб населення. 100% акцій компанії належать «Нафтогазу України».

Загалом у 2016 році «Укргазвидобування» збільшила чистий прибуток в 77,9 рази (на 11 млрд 766,559 млн грн) порівняно з 2015 роком – до 11 млрд 919,6 млн грн.  

У 2017 році – порівняно з 2016-м – компанія планує збільшити на 60% обсяги буріння, до 320 000 м. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло