Єгипет вводить тимчасове мито на українську арматуру

Єгипет вводить тимчасове мито на українську арматуру

Таким чином уряд африканської країни захищає власних виробників від цінового демпінгу зі сторони імпортерів

Міністерство торгівлі і промисловості Єгипту у вівторок, 6 червня, оголосило про введення тимчасового мита на імпорт арматури з Китаю, Туреччини та України на чотири місяці. Про це повідомляє Reuters.

Мито буде встановлено на рівні 17% для Китаю, 10–19% для Туреччини та 15–27% – для України.

За словами міністра торгівлі Єгипту, таке рішення було прийняте внаслідок отриманих скарг від місцевих виробників, які не мають змогу конкурувати з імпортним товаром.

Утім, дату, з якої нововведення почне діяти, поки що не оголосили.   

Як повідомив агентству «Інтерфакс-Україна» джерело в дипломатичних структурах, до теперішнього часу немає офіційного оприлюднення даного рішення і, відповідно, українська сторона не отримувала офіційного повідомлення про введення мит, в тому числі, щодо поставок української арматури до Єгипту.

«Ми бачили заяву міністра торгівлі і промисловості Єгипту, проте ніяких документів після цього в посольство не надходило», – констатував співрозмовник агентства.

Як повідомляло Мінекономрозвитку і торгівлі України, Єгипет порушив антидемпінгове розслідування щодо сталевої арматури походженням з Китаю, Туреччини та України – єгипетська сторона офіційно повідомила Україну про початок розслідування 3 січня 2017 року. Оголошення про розслідування було опубліковано 22 грудня 2016 року в офіційному урядовому віснику Єгипту.

Під об'єкт розслідування потрапила сталева арматура за кодами 7213, 7214, 7227, 7228.

Арматуру в Єгипет постачають українські «ArcelorMittal Кривий Ріг» і група «Метінвест».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло